Hakkımızda

Foça Outlet CENTER bölgeye İLK VE FARKLI geliyor…
NTS Danışmanlık tarafından kiralaması ve yönetimine başlanan , İzmir “ FOÇA OUTLET CENTER “ konsept projesi yakında kapılarını açacak ….
Projemiz; Foça Outlet Center, Foça Petrol, Villa Foça olmak üzere 3 aşamadan oluşmaktadır. Arsaların tamamı Timincioğlu Gruba aittir.
Foça AVM; çok yakında tamamlanacak olan; İzmir-Çanakkale otoyolunun, Mavişehir’ den sonra Seyrek çıkışından Foça’ya giden çevreyolu üzerinde olup anayola 230 metre cepheli ve Dörtyol kavşağındadır.
Konumumuz; Yeni Foça’ya 7 km, Foça’ ya 13 km, Karşıyaka’ya 35 km, eski Çanakkale yolu ayrımına 13 km mesafededir. Foça Outlet Center, Foça Petrol ve Villa Foça arsaları İzmir’den gelen çevreyolu ile Foça / Yeni Foça / eski Çanakkale – Foça yolu birleşme kavşağındadır.
Arsalarımızın 2,500 m2 si Akaryakıt İstasyonu olarak ayrılmış; A ve L lejantı işlenmiştir. Projenin konseptine uygun olarak ilk 5 büyük dağıtım firmalarında biri ile anlaşma yapılacaktır. Outlet Mağazalara ayrılan arsalar ise 45 adettir. Firmalardan gelebilecek talepler doğrultusunda mağazaların büyüklükleri isteğe bağlı olarak düzenlenecektir. Villa Foça evleri ise 145 m2 kullanım alanına sahip, 155 m2 kendine ait bahçeli, müstakil ve 2 katlı olup 35 adet inşa edilecektir.
İzmir’in cennet köşelerinden Foça’da büyük bir yatırıma imza atan yatırımcı Timincioğlu Grup Genel Koordinatörü Veysel Güneyeri : ““Projemiz 3 ana gruptan oluşmaktadır. Timincioğlu Grup olarak deneyimli, ihtisas sahibi kadromuzla ve geçmişten gelen tecrübelerimizle yöre ekonomisine ve insanlarına ekonomik katkıda bulunacağız. Foça halkının olduğu kadar ilçeye gelecek yerli ve yabacı turistlerin de Foça Outlet Center ’nin müdavimleri arasında bulunacağını şimdiden biliyoruz. Hedefimiz; AVM bölümünde, halen görüşmelerimizi sürdürdüğümüz kaliteli, ucuz, gerçek fabrika outlet mağazalarını hizmete açmaktır. Dolayısıyla yöre halkına ve ilçeye gelecek yerli, yabancı turistlere, ayrıca açılacak olan yolun İzmir ile Foça arasındaki mesafeyi kısaltacağından Karşıyaka – Mavişehir’ den geleceklere güvenli, kaliteli ve gerçek outlet ucuzluğu ile hizmet vermeyi planlamaktayız. Kiralaması ve yönetim danışmanlığı NTS Danışmanlık tarafından sürdürülen Foça Outlet Center marka mağazaların yer alması için görüşmelerin hızlı bir şekilde yürütüldüğünü ve fizibilitelerin tamamlandığını söyleyen Güneyeri, “Ulusal ve uluslararası markaları bünyemize katarak, güvenli, kaliteli, ucuz ve gerçek anlamdaki fabrika outlet mağazalarını hizmete açmayı hedefliyoruz. Foça Outlet Center bölgede konsept olarak ilk, tek ve farklı bir proje olacak.” dedi.
Bu projelerimizin çevre ekonomisine katkıda bulunacağı, yöre insanlarına iş istihdamı sağlayacağı, konum itibarı ile İzmir – Foça – Yeni Foça – Menemen – Aliağa yerleşim yerlerine hitap edileceği düşünülmektedir.
İstanbul merkezli profesyonel danışman firmamız “NTS AVM Danışmanlık” mağazaların kiralamaları ile ilgili ön talepleri toplamaktadır. Bu firmalardan eleme yapılarak, ulusal markalar içerisinden hem ucuz, hem kaliteli olan bölgenin ihtiyaçları da göz önüne alınarak seçim yapılacak ve mağaza konseptleri belirlenecektir. Toplam kiralanabilir alan 18,900 m2 dir. Bu alanın 1,200 m2 si gıda market, 1,500 m2 si yapı market, 750 m2 si elektronik market ve 550 m2 si fast food bölümüne ayrılmıştır. Diğer alanlar ise çeşitli mağazalara kiralanacak ve Foça Outlet e gelen ziyaretçilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayıp rahatça dolaşabileceği, değişimin, eğlencenin, yeniliğin ve alışverişin en keyifli merkezi olacaktır.